Zespół Tidemanda i Axelssona

wto, 5 grudnia 2017 godz. 17:31:37 skomentuj rajdy

Pontus Tidemand | Fot. Twitter

Aktualny mistrz WRC 2, Pontus Tidemand i mistrz Szwecji z 2014 i 2015 roku, Jerker Axelsson połączyli siły tworząc nowy zespół PTR - Pontus Tidemand Racing. W poniedziałek team odebrał w Mladej Boleslavi Skodę Fabię R5 w najnowszej specyfikacji. PTR angażuje mechaników i zamierza wynajmować Fabię w sezonie 2018 - w Szwecji, a także poza granicami.

- Motorsport jest moją największą pasją i stylem życia - powiedział Pontus Tidemand. - Naprawdę lubię pracę z zespołem, a pomoc innym w uzyskiwaniu dobrych wyników będzie czymś wspaniałym. Znajduję się w środkowej części mojej kariery. Wiem, że ten projekt da mi satysfakcję. Będę miał dostęp do samochodu pomiędzy startami w mistrzostwach świata i mogę zaliczyć więcej startów w Szwecji, kiedy nadarzy się okazja.

- Możliwość realizacji mojego hobby i wykorzystanie wszystkiego, czego nauczyłem się przez lata jak zawodnik, stanowi spełnienie marzeń - mówi 48-letni Jerker Axelsson. - Mając Pontusa jako kolegę, wszystko podnosi się na wyższy poziom. Na pierwszym miejscu stawiamy obsługę klientów. Chcemy im stworzyć warunki do uzyskania jak najlepszych wyników.

Fot. twitter.com/pontustidemand