Zapytaj Kajetana Kajetanowicza

wto, 12 września 2017 godz. 14:52:58 skomentuj rajdy

Kajetan Kajetanowicz

Przy okazji zbliżającego się Rally di Roma Capitale, zapraszamy wszystkich czytelników Autoklubu do przeprowadzenia wywiadu z Kajetanem Kajetanowiczem.

Już od dziś do czwartku 14.09, do godz. 20:00, możecie za pośrednictwem naszej strony pytać Kajetana o wszystko co Was interesuje. Pytania prosimy kierować na adres konkurs@autoklub.pl. Redakcja wybierze trzy z nich, które zostaną przekazane kierowcy.

Video z odpowiedziami opublikujemy na łamach naszego portalu już w piątek.

Autorzy trzech najciekawszych pytań dostaną czapeczki zespołu Kajetana Kajetanowicza - Lotos Rally Team oraz podkładki pod tablice rejestracyjne.

fot. Marcin Snopkowski

Biorąc udział w konkursie wyrażam zgodę na przesyłanie na udostępniony przeze mnie adres poczty elektronicznej newslettera zawierającego informacje handlowe w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. nr 144 poz. 1204 ze zm.). Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Go-Rally z siedzibą w Warszawie 01-217, ul. Kolejowa 5/7, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.) moich danych osobowych przekazanych Państwu w celu dostarczania aktualnych informacji handlowych. Przyjmuję do wiadomości, iż moje dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom oraz, że mam prawo dostępu do swoich danych i ich poprawiania. Oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne.