Memoriał J. Kuliga i M. Bublewicza 2016 - Wypowiedzi po Memoriale

pon, 4 kwietnia 2016 godz. 19:14:02 skomentuj rajdy
Tagi: Lisowski

Chmielewski/Dachowski

JAN CHMIELEWSKI: - Wszystkie cele, jakie założyliśmy sobie przed tym weekendem zostały w stu procentach zrealizowane. Tym nadrzędnym było oddanie symbolicznego hołdu rajdowym Mistrzom – Januszowi Kuligowi i Marianowi Bublewiczowi. Przy okazji zebraliśmy pierwsze doświadczenia w nowym BMW R320 MAXI, które zgodnie z oczekiwaniami okazało się wspaniałym rajdowym samochodem. Może oesy, z którymi mieliśmy w Wieliczce do czynienia nie do końca sprzyjają tego typu rajdówkom, ale radość z jazdy i emocje, jakie wywołuje „Beemka” są trudne do opisania. Niezmiernie się cieszymy z tak pozytywnej reakcji kibiców na to, dotąd nieznane w Polsce auto – zainteresowanie z ich strony przerosło nasze oczekiwania i udowodniło chyba, że wykonaliśmy słuszny krok, przesiadając się do auta RWD.
 
GRZEGORZ DACHOWSKI: - Jubileuszowa, dziesiąta edycja Memoriału, mimo niezbyt długiej listy startowej, była chyba najbardziej udaną ze wszystkich do tej pory rozegranych. Dwudniowa, rozszerzona formuła zawodów, wiosenna aura oraz licznie zgromadzeni widzowie sprawili, że można było tylko żałować, iż organizatorzy nie zaplanowali jeszcze kilku odcinków specjalnych. Pierwsze kilometry w nowej rajdówce obudziły w nas prawdziwy głód jazdy i pozostaje tylko czekać na Rajd Świdnicki, do którego pozostało już tylko dwa tygodnie.
Sponsorami startu w Memoriale są: Caffaro, REVICO, Fuchs Oil, WESEM, właściciel marki NEO; Dealer BMW M-CARS, TOM Bud, Procent, a patronat medialny sprawują Radio RMF-FM, TVP 3 Kraków, Collab studio i wydawnictwo FENIKS MEDIA.

Lisowski/Burkat | Fot. facebook.com/MateuszLisowskiOfficialMATEUSZ LISOWSKI: - Wygraliśmy Memoriał Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza! Udało się wygrać ze wszystkimi przeciwnościami losu - włącznie z tym, że od 6 odcinka jechaliśmy tylko na przednim napędzie. Mam wielki fun z jazdy, czuję to auto, a współpraca z Darkiem Burkatem to najwyższa światowa półka. Jesteśmy zespołem zgranym w 100 % i koncentrujemy się na ogólnym wyniku. Wygraliśmy memoriał dzięki takiemu nastawieniu oraz ciężkiej pracy ekipy ‪‎7Motorsport‬, która dbała o nasz sprzęt. Nie wiem jak dziękować Wam, ponieważ przydałoby się każdemu kibicowi z osobna. Dziękuję bardzo za doping!!! Partnerom myślę, że się podobało również i są dumni, że ich firmy są na szczycie. To dzięki Wam tworzymy to widowisko. Czas na Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski! Jesteśmy z Darkiem gotowi!