Wylicytuj co-drive z Kajetanowiczem

czw, 7 września 2017 godz. 14:27:51 skomentuj rajdy

Kajetan Kajetanowicz | fot. FIA ERC

Twórcy charytatywnej inicjatywy PoznajGwiazde.pl zapraszają odważnych do udziału w niezwykłej licytacji! Każdy, kto chce, ma szansę na www.poznajgwiazde.pl wylicytować ekstremalne przeżycia - indywidualną jazdę samochodem rajdowym w roli pilota wielokrotnego rajdowego Mistrza Polski oraz aktualnego Mistrza Europy Kajetana Kajetanowicza! Zaskakujące manewry, hamowanie, hoopy, ogromna prędkość - to tylko kilka z atrakcji, które czekają na chętnych.

Przejedź się z Kajetanem rajdowym Fordem Fiestą R5 osobiście, zrób prezent bliskiej osobie lub nagrodź w ten sposób pracownika swojej firmy! Zwycięzca otrzyma wejściówkę VIP dla 2 osób do strefy LOTOS Rally Team, gdzie będzie czas na wspólne zdjęcia, autografy, możliwość podglądania pracy zespołu przez dzień trwania co-drive oraz dostęp do cateringu.

Licytacja na www.poznajgwiazde.pl potrwa do wtorku 19 września do 19:00, a sam event odbędzie się 2 października 2017 roku w godzinach 9-17 w promieniu 30 km od Mikołajek.

A co najistotniejsze, dochód ze zwycięskiej licytacji po raz kolejny wesprze Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w Zabrzu w zakresie budowy i wdrożenia do użytku protezy serca dla dzieci RELIGA HEART ®PED, dzięki której w wielu przypadkach przeszczep serca u najmłodszych okaże się zbędny.

Licytacja odbywa się w ramach charytatywnej inicjatywy PoznajGwiazde.pl. Jest to prowadzona już od ponad 3,5 roku cykliczna akcja, dzięki której każdy zainteresowany ma szansę spełnić swoje marzenia i spotkać się w jednej z prestiżowych restauracji ze znaną osobą ze świata muzyki, filmu, sportu czy dziennikarstwa lub wziąć udział w niesamowitych eventach pośrednio związanych z Gwiazdami, a wszystko to w szczytnym celu.

Swego czasu twórcy inicjatywy postanowili urozmaicić ją nie tylko o obiady z Gwiazdami, ale też o licytacje eventów pośrednio związanych z Gwiazdami. Pierwszą z nich była licytacja epizodycznej roli w najpopularniejszym polskim serialu „Ranczo” wraz z wizytą na planie, a kolejne to udział w nagraniu świątecznych odcinków „Familiady”, licytacja epizodu w sztandarowym serialu stacji TVN „Na Wspólnej”, pokonanie odcinka specjalnego samochodem rajdowym w roli pilota Krzysztofa Hołowczyca, zaproszenie na mecz drużyny żużlowej Get Well Toruń wraz z wejściem do "parku maszyn", kolejne licytacje epizodu w serialach „Na dobre i na złe” i „Barwy szczęścia” czy trening ze szczypiornistami zwycięzcy Ligi Mistrzów 2015/2016, Vive Tauron Kielce.
Wszelkie szczegóły licytacji znajdują się na: https://poznajgwiazde.pl