Acropolis Rally 2014 - Wyjątkowo trudne wyzwanie

nie, 16 marca 2014 godz. 15:30:29 skomentuj rajdy
Tagi: Kajetanowicz

Kajetanowicz/BaranKajetan Kajetanowicz i Jarek Baran staną na starcie 60. Acropolis Rally, trzeciej rundy mistrzostw Europy (28-30 marca). Załoga LOTOS Rally Team skorzysta w Grecji z Forda Fiesty R5.

- Nie ma łatwych rajdów. Takie po prostu nie istnieją - mówi Kajetan Kajetanowicz. - Czasami jednak zdarza się, że mamy do czynienia z wyjątkowo trudnym wyzwaniem. Rajd Akropolu od dawna jest uznawany przez najlepszych kierowców na świecie za jedną z najtrudniejszych imprez. Organizator nie przestaje podnosić poprzeczki i postanowił jeszcze bardziej utrwalić ten morderczy wizerunek rajdu, rozgrywając tegoroczną rundę Mistrzostw Europy na dwóch diametralnie różnych nawierzchniach. Pierwszego dnia pojedziemy na asfalcie, a drugiego na szutrze. Można zatem śmiało powiedzieć, że mamy z Jarkiem okazję wystartować jednocześnie w dwóch rajdach za jednym razem. To świetna rzecz. Zamierzam cieszyć się jazdą godnie reprezentując naszych partnerów i Polskę.

Starty Kajetana Kajetanowicza i Jarka Barana wspierają strategiczny partner LOTOS Rally Team - Grupa LOTOS - a także Driving Experience i CUBE.ITG.