Wróblewski powalczy w 2WD

wto, 6 marca 2018 godz. 16:32:14 skomentuj rajdy

Kacper Wróblewski | fot. Mateusz Banaś

Kacper Wróblewski, który w zeszłym roku wygrał Rajd Gdańsk Baltic Cup w 2WD, zdradził w rozmowie z Autoklubem, że w tym roku powalczy o tytuł mistrza Polski w klasie. Rajdową bronią będzie Peugeot 208 R2 obsługiwany przez stajnię Rallytechnology.

- Nasze plany zakładają występy w RSMP na pokładzie Peugeota 208 R2. Obecny budżet pozwala nam na starty w 5-6 rajdach i postaramy się uzupełnić środki, by zaliczyć także siódmą rundę. Jeszcze nie wszystko jest zamknięte. Skupiamy się na RSMP. Nie planujemy zagranicznych startów - mówił Wróblewski

- Zawsze jeżdżę zimą i gdy spadnie śnieg, to nie mogę usiedzieć w domu. W tym roku dopisały warunki, więc pojeździłem nieco więcej, ale to nie oznacza, że stawiam sobie jakieś konkretne cele na ten rok - dodał.

- Moja współpraca z Łukaszem Habajem leży na wielu płaszczyznach, zaczynając od małych interesów po szpiegowanie dla niego na trasach mistrzostw Europy. Jeżdżę z nim na każdy rajd i każde testy, by wspomóc go także w kwestiach logistycznych - zakończył, opisując swoją współpracę z byłym mistrzem Polski.

fot. Mateusz Banaś