Rallye Monte-Carlo 2017 - Wilson zadowolony z testów

wto, 10 stycznia 2017 godz. 21:09:01 skomentuj rajdy

Sebastien Ogier | fot. twitter.com/RallyeSportSebastien Ogier, który już za nieco ponad tydzień będzie rywalizował na trasach Rajdu Monte Carlo, uszkodził dziś swoją Fiestę WRC podczas testów. Francuz pozbawił konstrukcję M-Sportu tylnego koła i uszkodził zawieszenie. Mimo to z testów zadowolony jest Malcolm Wilson.

- Jesteśmy zadowoleni z testów. Informacje zwrotne od Seba i Juliena były fantastyczne. Okazują się prawdziwym atutem zespołu. Była jedna lub dwie małe rzeczy o których dyskutowaliśmy, ale poza tym jest w porządku - mówił Wilson dla brytyjskiego Autosportu.

- Wczoraj spędził on cały dzień w samochodzie i zrobił kilka dobrych mil. Ma on spore doświadczenie w Fieście. Na początku miesiąca jeździliśmy w Szwecji. Dziś straciliśmy kilka godzin po niewielkim uderzeniu. Chłopaki uruchomili jednak samochód ponownie i Seb jeździł dalej kończąc założony program. W idealnym świecie chciałbym mieć więcej czasu dla niego, by mógł pojeździć po asfalcie, ale nie można zrobić tego tak po prostu. Mamy ograniczone ramy czasowe. Monte jest bardzo specyficznym wydarzeniem i jestem pewien, że wiedza Sebastiena utrzyma nas w dobrej pozycji - dodał.

 


 


 


fot. twitter.com/RallyeSport