Tanak w M-Sporcie?

śro, 27 września 2017 godz. 17:29:16 skomentuj rajdy
Tagi: tanak, m-sport, wrc

Ott Tanak | fot. twitter.com/OttTanak

Ott Tanak, którego plotki łączyły z zespołem Toyoty w WRC, powiedział na łamach Motorsport News, że nic nie jest przesądzone i dobrze czuje się w zespole M-Sportu.

- Priorytetem zawsze jest sport. Chcesz wygrywać i być w najlepszym możliwym miejscu. Muszę patrzeć na przyszłość i zdecydować, gdzie będę miał najlepszą pozycję. Bardzo dobrze znam M-Sport; ludzi, którzy tu są oraz sposób pracy. Tworzyłem nowy samochód i jeżdżę tak jak ja chcę. Mam to, czego potrzebuję - mówił Tanak.

- Widzieliśmy możliwości samochodów na kilku rajdach i na każdym z nich byliśmy równie silni. To dobre na przyszłość. Planem jest walka o mistrzostwo. Jesteśmy blisko w tym roku i nie wiemy, co wydarzy się na ostatnich rajdach, ale chcemy walczyć o tytuły za rok i w kolejnych latach. Nadal mam otwarte możliwości i chciałbym jak najszybciej podpisać umowę - dodał.

- Mam dobre relacje z Elfynem [Evansem-red.]. Znamy się od dawna. Mam też dobre kontakty z Sebem, ale zobaczymy, co zrobi. Nic nie jest przesądzone. To dobry kolega i silny facet. Uczyłem się od niego i to dobry partner w zespole - zakończył, oceniając obecnych kolegów.

fot. twitter.com/OttTanak