Syrenka, rajdowy fortepian, Fiesta z LEGO - Kajto wspiera WOŚP

pią, 11 stycznia 2019 godz. 20:11:01 skomentuj rajdy
Tagi: wośp

WOŚP

Już w niedzielę 27. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Po raz kolejny grają w nim również kierowcy rajdowi i organizatorzy motorsportowych eventów w całej Polsce. Wyjątkowe pamiątki przeznaczył na aukcje trzykrotny Rajdowy Mistrz Europy, Kajetan Kajetanowicz.

Zawodnik LOTOS Rally Team tradycyjnie rozpoczął wsparcie WOŚP razem z organizatorami Rajdu Barbórka, wystawiając pierwszą aukcję internetową - przejazd po Kryterium Asów na ulicy Karowej. Wcześniej wygrał tę próbę i postanowił... przekazać na kolejną aukcję trofeum, czyli Syrenkę. - W tym roku rozpoczęliśmy aukcje WOŚP, to była pierwsza licytacja, przy okazji Rajdu Barbórka. Przejazd sprzedany za grubą kasę, a ja postarałem się odwdzięczyć. Było sporo zabawy - komentował Ustronianin na antenie Dzień Dobry TVN.

Na aukcjach WOŚP można znaleźć ponad 20 przedmiotów, m.in. rękawice, w których Kajto zdobywał trzeci tytuł Rajdowego Mistrza Europy, zderzak i felgę z Forda Fiesty R5, model Fiesty WRC z klocków LEGO czy fenomenalny projekt rajdowego fortepianu - rysunek Szymona Chwalisza.

Kajetanowicz będzie gościem specjalnym tegorocznej Motoorkiestry na warszawskim Bemowie, gdzie wsiądzie do Subaru Imprezy, którym wywalczył tytuły mistrza Polski. Patronem medialnym jest Autoklub.pl.

Link do aukcji:

https://aukcje.wosp.org.pl/listing?query=kajetanowicz&scope=all&inDescription=1