Polok potwierdził RSMP

wto, 3 kwietnia 2018 godz. 12:01:49 skomentuj rajdy
Tagi: jacek polok, rsmp

Jacek Polok

Załoga Soprema Rally Team szykuje się do Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Za kierownicą Forda Fiesty w nowej specyfikacji R200 zasiądzie Jacek Polok. Dzięki poprawionej Fieście, ale także dzięki nowym przepisom, zespół wystąpi w klasie Open.

Trochę zmian nastąpi na fotelu pilota. Tam - poza Katarzyną Pytel-Majkowską zasiądzie nowy w zespole Łukasz Włoch.

Samochodem będzie opiekować się zespół PZ Racing, będący autorem jejgo przebudowy.
 
- Z wielką radością informuję, że przedłużyliśmy współpracę z naszym zeszłorocznym Partnerem, tym samym, kolejny rok startujemy w barwach Sopremy – powiedział Jacek Polok. - Przygotowania do startów trwają już od kilku miesięcy i dają mi sporo spokoju i pewności co do dobrych wyników. Wraz z Kasią Pytel i Łukaszem Włochem, którzy będą zmieniać się w fotelu Pilota, starujemy w pełnym sezonie Mistrzostw Polski. Mamy także w planach treningowe starty w wybranych rajdach RSMŚl.

- Nasza Fiesta, prezentująca się w zupełnie nowej, dynamicznej specyfikacji będzie naszą tegoroczną bronią. Dzięki temu, że konkurencja jest duża, to liczę na naprawdę zaciętą, wyrównaną i dobrą sportową walkę. Myślę, że ten samochód da nam również możliwość rywalizacji w generalnej klasyfikacji samochodów jednonapędowych więc klasa open to dobry plan na Fiestę R2 – dodał. - Co do samochodu, to ekipa PZ Racing włożyła bardzo dużo serca i pracy w przygotowanie naszej Fiesty i efekt wydaje się być bardzo satysfakcjonujący, jednak prawdziwym testem naszego przygotowania i sprawności samochodu będzie pierwszy start. Serdecznie zapraszam do kibicowania naszemu zespołowi w sezonie 2018.