Rajd Polski 2017 - Podium w domowej rundzie

nie, 2 lipca 2017 godz. 13:57:05 skomentuj rajdy

Jakub Brzeziński | fot. fb.com/colinteam

Jakub Brzeziński i Robert Hundla, którzy w tym roku dotychczasowe starty w WRC3 kończyli pechowo i nie wywalczyli punktów do klasyfikacji sezonu, odbili sobie początkowe niepowodzenia i wywalczyli miejsce na podium w domowej rundzie mistrzostw świata.

Polacy, mimo problemów, usytuowali swojego Citroena DS3 R3T na najniższym stopniu podium tracąc do zwycięzcy ponad dwie minuty.
Nil Solans | fot. twitter.com
Bezkonkurencyjny na mazurskich szutrach okazał się Nil Solans, który na pokładzie swojej jednolitrowej Fiesty R2T przewodził stawce od ósmego odcinka specjalnego. Hiszpana pilotował Miquel Ibanez Sotos. Drugie miejsce na podium wywalczył duet Radstrom/Johansson, którzy w bliźniaczej rajdówce stracili do najlepszych 15,4 sekundy. Obie załogi znalazły się również na czele klasyfikacji JWRC.