Neuville blisko nowej umowy

wto, 14 sierpnia 2018 godz. 11:34:23 skomentuj rajdy

Thierry Neuville | fot. Hyundai Motorsport

Alain Penasse, menedżer zespołu Hyundaia w WRC, powiedział na łamach motorsport.com, że Thierry Neuville jest bardzo blisko przedłużenia swojego kontraktu z koreańską marką, ale dodał także, że niewiadomą pozostaje kwestia pozostałych foteli i20 WRC.

- Chcemy zabezpieczyć przyszłość z Thierrym. To nie jest żadna tajemnica. Po prostu szukamy okazji, by podpisać umowę - mówił Penasse.

Potwierdzono także, że Andreas Mikkelsen ma podpisany kontrakt na sezon 2019, ale nie poinformowano, czy umowa z nim zostanie przedłużona. Pewny startów w przyszłym roku jest również broniący barw Toyoty: Ott Tanak.

- Zawsze musisz dostarczyć dobre wyniki, ale mój zespół, wie, co robię. Zdają sobie sprawę, co było kwestią techniczną, a co naszą winą. Ostatnie trzy szutrowe rajdy wiązały się z awariami. Kwestią czasu jest powrót do walki na szczycie. Nie martwię się o to. Mam wokół siebie właściwe osoby. Patrząc w przyszłość, powinno pójść nam dobrze w Turcji oraz Wielkiej Brytanii. Będziemy mieli coś do powiedzenia - komentował Mikkelsen.

fot. Hyundai Motorsport