Munnings powalczy w FIA ERC

śro, 21 lutego 2018 godz. 10:14:23 skomentuj rajdy

Catie Munnings | fot. FIA ERC

Catie Munnings, która w zeszłym roku wywalczyła czternaste miejsce w mistrzostwach Europy juniorów do lat 27 oraz drugie w pucharze pań, poinformowała, że w tym roku ponownie zmierzy się z trasami FIA ERC. Rajdową bronią Brytyjki pozostanie Peugeot 208 R2, który będzie obsługiwany przez francuskie Sainteloc Racing.

- Cieszę się, że pozostanę w tym świetnym zespole. Moi koledzy ustalają naprawdę wysoki poziom odniesienia. Jestem dumna z postępów jakie poczyniłam w 2017 roku. Brakowało nam budżetu na testy, ale zmniejszaliśmy stratę do najlepszych. Nie mogę się doczekać, by ponownie wsiąść do samochodu. Wciąż szukam części budżetu i pracuję na to każdego dnia - mówiła Munnings.

- Pracuję też nad projektem, który towarzyszy rajdom. Nie mogę podać szczegółów, ale to bardzo ekscytujące. Nigdy nie myślałam, że kiedykolwiek będę robić coś takiego. To poszerza horyzonty - dodała.

Brytyjska rozpocznie sezon od Rajdu Azorów. Juniorzy będą rywalizować także na Rajdzie Wysp Kanaryjskich, Roma di Capitale, Barum, Polski i Lipawy.

fot. FIA ERC