Mówią przed Rajdem Pickup Design

śro, 23 maja 2018 godz. 09:20:54 skomentuj rajdy

Mariusz Brylski |  Fot. P. Puchalski Rally FOTO

MATEUSZ RADECKI: - Będzie to już mój drugi wspólny start z Kamilem Winnickim. Wydaje mi się, że trochę się dotarliśmy na ostatniej rundzie i zdobyte doświadczenie z innych cykli przełoży się na wynik końcowy w Gryfowie.

KAROL WINNICKI: - "Oddać dwa równe skoki"  zapamiętałem to, jako ważne hasło z dzieciństwa powtarzane podczas każdego wywiadu w trakcie trwania „Małyszomanii”. Filozofię tę przejął Kamil Stoch, a teraz przejmuję ją ja. Sprawdzimy, co z tego wyniknie. Zespół już spisał się na medal, bo między rundami wprowadziliśmy bardzo dużo nowości i jesteśmy w pełni gotowi na kolejną rywalizację z czasem.

KORNEL GRABSKI: - Po przygodach z autem na ostatnim odcinku poprzedniej eliminacji cyklu Tarmac Masters, wracamy razem z Kubą silniejsi. Plan na jakże szybkie, ale zarazem bardzo trudne technicznie odcinki przygotowane przez Organizatorów, to jazda swoim tempem, które jak pokazaliśmy na poprzedniej rundzie potrafi być dość wysokie.

Mariusz Brylski |  Fot. P. Puchalski Rally FOTOMARIUSZ BRYLSKI: - Przygotowania auta idą pełną parą. Delikatna zmiana ustawień geometrii Hondy oraz nowe opony MRF zdały egzamin podczas Wyścigu Górskiego w Kamionkach.  Auto po wymianie wałków trafiło także na strojenie silnika i liczymy na to, że uda się atakować od samego początku rajdu.

Fot. P. Puchalski Rally FOTO