RallyRACC Catalunya - Costa Daurada 2018 - Mówią po Rajdzie Katalonii

nie, 28 października 2018 godz. 16:22:01 skomentuj rajdy

Kajetan Kajetanowicz/Maciej Szczepaniak

ŁUKASZ PIENIĄŻEK: - Na niedzielnym Power Stage mieliśmy już bardzo fajne warunki atmosferyczne – pojawiło się słońce, przyczepność również się poprawiła i mogliśmy zaatakować trochę bardziej czołówkę. Wiemy, nad czym musimy popracować – wciąż musimy poprawić technikę jazdy, opis, to tam możemy odzyskać te kluczowe ułamki sekund. Kończymy cały sezon w pozytywnym nastroju, z dobrym wynikiem. Pokazaliśmy, że jesteśmy w stanie regularnie punktować w WRC 2. Oczywiście szkoda piątkowej przygody w Hiszpanii, ale dobrą przesłanką jest tempo na asfaltach. Teraz duży nacisk położymy na to, aby przepracować mocno zimę i przygotować się jak najlepiej do sezonu 2019.

PRZEMYSŁAW MAZUR: - Sezon kończymy z nieco mieszanymi uczuciami – były dla nas bardzo fajne rajdy, jak na przykład Portugalia, były też takie z przygodami i mniej udane. Pokazaliśmy jednak, że potrafimy jechać bardzo szybko i w porównaniu do zeszłego roku widać duży postęp. Sezon kończymy na plus, zawsze chcemy iść do przodu i rozwijać się, bo to domena każdego sportowca. Sezon w Hiszpanii kończymy w dobrych nastrojach.

Kajetan Kajetanowicz/Maciej Szczepaniak

KAJETAN KAJETANOWICZ: - Możliwość walki o najwyższe pozycje w tak trudnym rajdzie nie przychodzi za darmo. To efekt wytrwałej pracy całego zespołu. Dla mnie ten rajd był kolejnym debiutem i kolejnym krokiem w przygotowaniach do nadchodzącego sezonu. Choć mieliśmy w tym roku tylko cztery zaplanowane rajdy, mam nadzieję, że jesteście usatysfakcjonowani. Jak wiecie dawaliśmy z siebie wszystko, za każdym razem. To jednocześnie radość, spełnienie marzeń, ale także wyzwanie i odpowiedzialność. Za startami zespołu LOTOS Rally Team stoi wiele osób, które „napędzają” mój samochód. To partnerzy, nasze rodziny, przyjaciele, kibice. Każda z osób wierzących w nasz sukces, jest jego cząstką. W takich chwilach, jak te, chcę o wszystkich pamiętać. Dziękuję Wam za wsparcie.

...więcej wkrótce