Rally Sweden 2018 - Mówią po pętli

sob, 17 lutego 2018 godz. 11:34:28 skomentuj rajdy

Thierry Neuville | fot. Hyundai Motorsport

Poniżej prezentujemy wypowiedzi czołowej trójki Rajdu Szwecji, która ma za sobą pierwszą sobotnią pętlę rywalizacji z drugą rundą mistrzostw świata.

THIERRY NEUVILLE: - Problem ze zmianą biegów okazał się awarią elektryki. Mogliśmy to naprawić i straciliśmy tylko 5-6 sekund. Poza tym to dobry poranek. Byliśmy w stanie powiększyć przewagę. Nie jest źle. Breen próbuje atakować, ale to jego pierwsza okazja, by wygrać rajd. Ja będę kontrolował sytuację.

CRAIG BREEN: - Jest świetnie. Bawię się. Zawsze, gdy jestem zadowolony mam dobre wyczucie auta. Mam większą pewność siebie i czasy poprawiają się. Wszystko działa i mogę jeździć tak jak lubię. Nie czuję dużej presji, ale jesteśmy w czołówce rajdu.

ANDREAS MIKKELSEN: - Popełniłem jeden błąd, obracałem się, ale to dobry poranek. Mogło być lepiej. Teraz wprowadzimy pewne zmiany na serwisie i mam nadzieję, że po południu zaatakujemy. Wczoraj potrzebowaliśmy większej precyzji i osiągnęliśmy to kosztem przyczepności. Musimy z tym żyć. Zdecydowanie nie poddajemy się.

fot. Hyundai Motorsport