M-Sport z większym wsparciem Ford Performance i Red Bulla

czw, 11 stycznia 2018 godz. 12:32:02 skomentuj rajdy

M-Sport

Wraz z inauguracją 2018 FIA World Rally Championship podczas rozpoczętego dzisiaj Autosport International, M-Sport Ford World Rally Team zaprezentował swoje barwy na ten rok.

Po wywalczeniu mistrzowskich tytułów w klasyfikacji kierowców i konstruktorów w sezonie 2017, na tegoroczne mistrzostwa M-Sport doczekał się wsparcia od Ford Performance, co z pewnością pozwala ekipie Malcolma Wilsona na dalszy rozwój.

Swoje zaangażowanie, jako sponsor, zwiększył również Red Bull. Samochody Sebastiena Ogiera i Elfyna Evansa będą miały identyczne oklejenie.

- Każdego roku z niecierpliwością oczekujemy na ujawnienie naszych barw, a w tym roku zrobiliśmy to w dobrym stylu dzięki wspólnej premierze, która powszechnie jest uważana za tradycyjny początek sezonu w motorsporcie – Autosport International – powiedział Malcolm Wilson.

- Jesteśmy dumni, że rok po roku przygotowujemy efektywne oklejenie, a w tym sezonie nie jest inaczej. Jest zaprezentowane większe wsparcie techniczne Ford Performance, podobnie jak zwiększone zaangażowanie Red Bulla pomagającego młodszym kierowcom wchodzących w nasze szeregi - dodał. - Czeka nas kolejny ekscytujący rok z zaciętą rywalizacją i już nie możemy się doczekać, kiedy to się zacznie.