M-Sport nie poddaje się

śro, 4 lipca 2018 godz. 16:31:31 skomentuj rajdy
Tagi: wilson, ogier, wrc

Wilson i Ogier | fot. WRC

Malcolm Wilson, szef M-Sportu, powiedział w rozmowie z oficjalnym portalem WRC, że zespół nie poddaje się i zrobi wszystko, by Sebastien Ogier i Julien Ingrassia wywalczyli mistrzowskie tytuły. Przed startem w Finlandii Francuz traci do Thierry'ego Neuville'a 27 punktów.

- Już w zeszłym roku widzieliśmy, że Thierry ciężko pracuje i trudno będzie pokonać go. W tej chwili ma dobrą przewagę, ale Sebastien ma jedną ważną rzecz: wie jak zdobyć tytuł. Na pewno nie będziemy się poddawać i wiem, że on tego też nie zrobi. Musimy mieć tylko pewność, że wszyscy będą pracować na sto procent - mówił Wilson.

- Przed Finlandią mamy zaplanowane testy i jak na razie wszystko idzie dobrze. Wprowadziliśmy pewne ulepszenia w samochodzie. W zeszłym roku Sebastien miał problemy, ale nasze samochody w rekach Elfyna i Teemu były bardzo silne. Nie widzę powodów, byśmy nie mogli zaliczyć silnego startu - dodał.

- Myślę, że jeśli będzie gorąco i słonecznie, to wielką zaletą będzie druga pozycja na trasie. W Sardynii widzieliśmy, że nie zyskaliśmy za dużo z powodu deszczu - zakończył.

fot. WRC