Rajd Polski 2017 - Konkurs fotograficzny #gazuYARIS

śro, 28 czerwca 2017 godz. 15:13:48 skomentuj rajdy

Toyota Yaris WRC

Portal Autoklub.pl oraz Toyota, zapraszają na konkurs fotograficzny pod hasłem #gazuYARIS.

Tematyką konkursu są zdjęcia Toyoty Yaris WRC z trasy Rajdu Polski 2017 lub Wasze fotografie obrazujące to, jak kibicujecie zespołowi Toyoty. Przewodnim hasłem konkursu jest #gazuYARIS.

Aby wziąć udział w konkursie należy nadsyłać zdjęcia, za pośrednictwem serwisu społecznościowego Facebook, publikując je na fan page’u Autoklubu, w komentarzach pod postem zapowiadającym konkurs, z dopiskiem #gazuYARIS.

Post konkursowy - TU wstawiajcie zdjęcia

Nagrody otrzyma piętnaście osób, których prace zostaną najwyżej ocenione przez nasze jury z redakcji Autoklub.pl.

Konkurs trwa do niedzieli 02.07 do północy. Wyniki opublikujemy w poniedziałek 03.07.

W skład piętnastu równorzędnych zestawów nagród ufundowanych przez Toyotę, wchodzą: album „60 lat Toyoty w rajdach samochodowych, oraz czapka, smycz i kubek.

Biorąc udział w konkursie wyrażam zgodę na przesyłanie na udostępniony przeze mnie adres poczty elektronicznej newslettera zawierającego informacje handlowe w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. nr 144 poz. 1204 ze zm.). Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Go-Rally, wydawcę serwisu Autoklub.pl, z siedzibą w Warszawie 01-217, ul. Kolejowa 5/7, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.) moich danych osobowych przekazanych Państwu w celu dostarczania aktualnych informacji handlowych. Przyjmuję do wiadomości, iż moje dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom oraz, że mam prawo dostępu do swoich danych i ich poprawiania. Oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne.

Osoba nadsyłająca zdjęcie musi być jego autorem. Biorąc udział w konkursie wyrażasz zgodę na publikację zdjęcia przez redakcję Autoklub.pl na łamach portalu oraz w serwisach społecznościowych.