Inessa z okładki

śro, 27 lipca 2011 godz. 13:51:47 skomentuj rajdy

Inessa TuszkanowaInessa Tuszkanowa wynajmująca Lancera w firmie Zbigniewa Steca, ponownie znalazła się na okładce Playboya. Tym razem 25-latka z Kijowa ozdobiła łotewskie wydanie magazynu. - Właściwie przyjechałam na Pribałtikę, żeby pokonać rajdowe trasy - mówi Inessa. - Tak się jednak złożyło, że zauważyli mnie wydawcy magazynu Playboy. Efekty naszej wspólnej pracy spodobały się im i mnie. W ten sposób trafiłam na okładkę lipcowego numeru Playboya.

Inessa pilotowana przez Natalię Potapową, zajęła 24 miejsce w N4 podczas Rally Estonia, 49 w generalce. Tydzień wcześniej, Tuszkanowa stanęła na podium w 6 rundzie Letniego Pucharu MegaFon Mitjet. Ukrainka finiszowała jako trzecia w wyścigu na MegaFon Tuszyno Ring, torze na podmoskiewskim lotnisku Tuszyno.