Hołowczyc pojawi się na Goodwood Festival

pon, 9 lipca 2018 godz. 15:02:56 skomentuj rajdy

Porsche 911

Michał Małuszyński oraz Krzysztof Hołowczyc pojawią się na Goodwood Festival of Speed. Polscy kierowcy zaprezentują zmodyfikowane Porsche 911, o czym poinformował Piotr Frankowski za pośrednictwem portalu autoclassics.com. Wcześniej informowaliśmy o tym, że na imprezie zabraknie Roberta Kubicy, który miał pokazać się za kierownicą Lancii 037 Rally.

Przebudowane Porsche ma oryginale wymiary nadwozia, ale bazuje na modelu 993, którego silnik napędza konstrukcję. Całość jest lżejsza od oryginału, co pozwoliło na uniknięcie modyfikacji silnika. Zawieszenie jest w pełni regulowane i oparte na amortyzatorach Bilsteina. Na kołach pojawią się opony Michelin.

Każdy kolejny model, który wyjeżdża z garażu, jest zbudowany z nowych części lub w pełni zregenerowanych. Auto może być wyposażone w klimatyzację, elektryczne szyby i centralny zamek oraz elektrycznie regulowane fotoele, system nagłośnienia i oświetlenie LED. Konstrukcję będzie można zobaczyć na jednym ze stanowisk na Goodwood Festival of Speed.