Dwa rajdy Bouffiera z M-Sportem

pon, 8 stycznia 2018 godz. 15:12:56 skomentuj rajdy

Ford Fiesta WRC'17Bryan Bouffier poinformował za pośrednictwem Facebooka, że w tym roku zaliczy dwie rundy mistrzostw świata za kierownicą auta klasy WRC. Francuz na trasie Rajdu Monte Carlo i Korsyki będzie bronił barw M-Sportu.

- Nigdy, nawet w moich snach, nie wyobrażałem sobie, że będę jeździł tak dobrym samochodem. Mam możliwość startu w Monte Carlo i na Korsyce wraz z M-Sportem. To niesamowite - napisał były mistrz Polski.
Ford Fiesta WRC'17
- Moje noce są teraz krótsze, ponieważ wiem, że będę jeździł jednym z tych niesamowitych samochodów. W moich snach już przejechałem wiele kilometrów Fiestą WRC. Nie sądziłem, że będę miał okazję prowadzić to auto, nawet na testach, więc jestem bardzo podekscytowany. Praca z Malcolmem i M-Sportem zawsze jest przyjemna, a ich sukces z 2017 roku sprawia, że jestem bardzo dumny - komentował Francuz w oficjalnym komunikacie.

- Monte i Korsyka to dwa bardzo różne rajdy, ale oba są moimi ulubionymi. To "francuskie" rundy mistrzostw. Jazda na ojczystej ziemi zawsze jest przyjemna, tym bardziej w nowym samochodzie. Moim planem jest dobra zabawa. Chciałbym także zdobyć kilka punktów w klasyfikacji zespołów. To byłaby wisienka na torcie - dodał.

- Wspaniale, że Bryan będzie z nami na Rajdzie Monte Carlo i Rajdzie Korsyki. Jego doświadczenie w tych imprezach jest nieocenione. To dwa specyficzne rajdy w kalendarzu i decydujące mogą być warunki oraz dobór opon. Z wiedzą Bryana będziemy mieli kolejną broń w obronie naszych tytułów - dodał Malcolm Wilson, szef M-Sportu.