Rally Sweden 2018 - Adielsson u Tidemanda

śro, 27 grudnia 2017 godz. 09:26:13 skomentuj rajdy

Pontus Tidemand Racing | Fot. Facebook

Mattias Adielsson i Andreas Johansson skorzystają z nowej Fabii R5 Pontus Tidemand Racing w pierwszej rundzie mistrzostw Szwecji, Rally Vännäs (2-3 lutego), a następnie w Rally Sweden. Załoga z Göteborga i Kungsör powalczy w WRC 2.

- Zaliczymy testy i pierwszą rundę SM w Vännäs jako przygotowanie do Rally Sweden, gdzie zgłosimy się w WRC 2 - powiedział Adielsson, trzeci w BRC Junior 2016. - Szansa startu w zespole aktualnego mistrza świata Pontusa Tidemanda, możliwość wykorzystania jego doświadczeń ze Skodą będą niezwykle cenne. Jeżeli ktoś posiada doświadczenie z tym samochodem, jest nim właśnie Tidemand. To będzie naprawdę fajny sezon zimowy z dużą ilością jazdy.

Myślę, że to właściwa droga w kierunku naszych przyszłych międzynarodowych startów. Zespół jest bardzo dobry. Pracują w nim profesjonaliści z dużym doświadczeniem. Wielkokrotny mistrz Szwecji Jerker Axelsson z Trollhättan będzie odpowiadał za przygotowanie samochodu. Możemy stworzyć coś naprawdę pozytywnego. Dużym plusem jest niewielka odległość do teamu w Trollhättan.


Fot. facebook.com/Adielssonmotorsport