Rajd Nadwiślański 2017 - 36 załóg na Nadwiślański

wto, 19 września 2017 godz. 19:40:51 skomentuj rajdy

Filip Nivette | fot. Marcin Kaliszka

36 załóg, cztery w autach klasy R5 znalazły się na liście zgłoszeń Rajdu Nadwiślańskiego: rundy Inter Cars RSMP. Jedynkę od organizatorów otrzymał duet Bouffier/Dini, który skorzysta z Forda Fiesty klasy OPEN N. Kolejne dwie pozycje na liście zgłoszeń należą do Nivetta i Hellera, którzy będą walczyć na pokładzie Skody Fabii R5 oraz Gabrysia i Natkańca, którzy wsiądą do Fiesty R5.

Z czwórką pojedzie Jakub Brzeziński w Fieście Proto. Piątkę na swoją Fiestę Proto nakleją Mariusz Stec i Jacek Rathe, a z szóstką wystartują Tomasz Kasperczyk i Damian Syty w Fieście R5. Czołową dziesiątkę listy kompletują załogi: Butvilas/Vaitkevicius (Fabia R5), Maj/Jasiński (Fiesta Proto), Marczyk/Gospodarczyk (Impreza) oraz Kotarba/Kotarba (Lancer Evo IX).

W klasie OPEN N powalczą także Słobodzian i Wróbel (Impreza), Lubiak i Wisławski (Impreza) oraz Krupa i Martynek (Impreza).

Czołowkę klasy 2WD tworzą duety Chmielewski/Majewski (BMW R+Maxi), Gryc/Kuśnierz (208 R2), Jurecki/Trela (208 R2), Byśkiniewicz/Borko (Adam R2) oraz Lamot/Hryniuk (208 R2).

Lista Zgłoszeń

fot. Marcin Kaliszka